Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 09:43

Головна » 2018 » Січень » 25 » Тварини — брати наші менші
Тварини — брати наші менші

Людину повсюди оточує розмаїтий, безмежний, неповторний світ живої природи. Красива наша планета Земля. Це єдина планета у Галактиці, на якій існують тварини і ростуть рослини.

Тож класний керівник 1-А класу, Олена Гречка, з метою формування у дітей уявлення про різноманітний світ тварин, середовище їхнього існування,  розкриття значення тварин для людини,  виховання дбайливого ставлення до  природи, провела для своїх вихованців  виховний  захід на тему «Тварини – наші молодші друзі».

На заході діти дізналися, що за поведінкою тварин можна прогнозувати погоду, що деяким тваринам встановлено пам’ятники, що тварини можуть мати професії, взяли участь у конкурсі знавців порід собак, диких та свійських тварин.

Дуже цікавими та кумедними були розповіді першачків про своїх  домашніх улюбленців: собак, кошенят, папуг, рибок.

Учні обговорили ставлення людини до  тварин, згадали види тварин, занесених до Червоної книги природи, розповіли про допомогу тваринам.  Переглянули презентацію « Допомога тваринам взимку». Малюнки учнів візьмуть участь у міському етапі обласного конкурсу «Зимові візерунки» та прикрасять шкільний вернісаж.

Наприкінці заходу учні презентували саморобні годівнички, які і розмістили на шкільному подвір’ї разом зі своїми батьками.

Усі дітлахи пообіцяли берегти природу та бути справжнім другом!

Переглядів: 267 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »