Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 09:07

Головна » 2018 » Січень » 23 » У Бахмуті втілюється концепція молодіжної політики України
У Бахмуті втілюється концепція молодіжної політики України

Лідери шкільного самоврядування, учениці 10 – Б класу Бахмутського НВК № 11 Вероніка Девінська та Софія Шорохова, разом із педагогом соціальним Єлизаветою Киричок взяли активну участь у круглому столі, який проходив у Free DOM Hub. За круглим столом зустрілися  представники Агентств ООН та молодь громади міста Бахмут.

Учні навчальних закладів міста   активно працювали у створених робочих групах, влучно представили свої ідеї щодо поліпшення соціальної згуртованості громади міста, що є пріоритетним у даний час  особливо у нашому регіоні.

Під час роботи активно обговорювали відкриті питання щодо підтримки соціальної згуртованості ООН та молоді в  громаді м. Бахмут. Під час зустрічі були виявили проблеми міста, які ще необхідно висвітлити та вирішити.

Положення молоді в суспільстві і ступінь її участі у розвитку соціального середовища залежить як від держави, так і від власної активної життєвої позиції. Молодь планує і будує своє майбутнє, тому повинна враховувати досвід поколінь і не здійснювати промахи і помилки, а держава повинна переосмислити, заново відкрити молодь як суб'єкт історії, як головний чинник змін, як соціальну цінність.

Дуже важливо, що у Бахмуті втілюється концепція молодіжної політики держави, яка являє собою цілеспрямовану діяльність органів державної влади, громадських об'єднань та інших соціальних інститутів спрямовану на вирішення проблем молоді в усіх сферах її життєдіяльності.

Переглядів: 266 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »