Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:52

Головна » 2020 » Січень » 16 » У Бахмутському НВК № 11 було обговорено стан та перспективи взаємовідносин Україна – НАТО

Із метою виконання «Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» у Бахмутському НВК були проведені заходи, присвячені відносинам України та НАТО. Під час інформаційних годин учні обговорили та розвіяли поширені в Україні стереотипи щодо НАТО.

Учні дізналися про процес створення організації, про мету органызації (захищати свободу та безпеку всіх членів Альянсу), про керівні органи НАТО та військову складову, вимоги щодо вступу країн до НАТО, основні критерії щодо членства в Альянсі, такі як демократія, ринкова економіка, добросусідство, етнічна безпека, демократичний контроль над збройними силами, можливість сприяння безпеці Альянсу, громадська підтримка НАТО суспільством. Особлива увага приділялась питанню розвитку особливого партнерства України з НАТО, учні 11-А класу разом із класним керівником Світланою Квасниковою ознайомилися з основоположними документами, що продовжують визначати відносини між Україною та НАТО на сучасному етапі, Хартією про особливе партнерство між Україною та Організацією Північноатлантичного договору та Декларацією про доповнення Хартії про особливе партнерство.

Бібліотекарками НВК Мариною Важинською та Інессою Заворотнєю було оформлено виставку історично-інформаційних матеріалів «НАТО у новітній історії:український контекст».

Переглядів: 40 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »