Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:32

Головна » 2020 » Січень » 15 » У Бахмутському НВК № 11 було проаналізовано стан освітньої системи
У Бахмутському НВК № 11 було проаналізовано стан освітньої системи

Педагоги та учні Бахмутського НВК № 11 активно продовжують роботу над створенням Концепції розвитку навчального закладу в рамках проєкту «Освітній марафон», який реалізується БО «Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США міжнародного розвитку (USAID). Наступним кроком командної роботи став SWOT - аналіз ситуації у школі.

Ініціативна група вчителів та учнів розглянули сильні, слабкі сторони внутрішнього середовища школи, а також можливості та ризики зовнішнього середовища.

Окремою групою працювали лідери учнівського самоврядування, командири класів, активісти, члени шкільного Парламенту, які здійснювали власний SWOT – аналіз. Усі групи презентували свої доробки та визначили основні наявні проблеми і потреби НВК, сильні та слабкі позиції, проаналізували внутрішні можливості закладу.

Також були виявлені проблеми і виклики, які необхідно подолати для успішної реалізації Концепції розвитку НВК. Педагоги працювали у групах, оцінюючи якість освітнього простору, педагогічного колективу, освітнього процесу, виховної роботи, матеріально - технічного забезпечення закладу, інклюзію.

Педагоги вирішили зосередити свої зусилля на вирішенні проблеми довготривалого ремонту будівлі НВК, професійного вигорання кадрів, подолання консерватизму, застарілої матеріально-технічної бази, а також визначили необхідність продовжувати вдосконалювати роботу з обдарованою молоддю, впроваджувати інновації в освітній процес, будувати плідні та якісні партнерські зв’язки з громадою та батьківською спільнотою. #освітній_марафон #СхідМожливостей

Переглядів: 49 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »