Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 04:12

Головна » 2018 » Листопад » 12 » У Бахмутському НВК № 11 підбили підсумки проекту бюджету участі «Шкільний стадіон дитячої мрії»

У Бахмутському НВК № 11 відбувся урочистий захід, присвячений завершенню проекту бюджет участі «Шкільний стадіон дитячої мрії», оголошеного Бахмутською міською Радою. Проект був розроблений ініціативною групою у складі батьків, педагогів, членів учнівського самоврядування. Це проект, який передбачав удосконалення та благоустрій сучасного спортивного комплексу на території Бахмутського НВК № 11. Головна мета проекту - забезпечення належного рівня навчально-виховного процесу з фізичної культури учнів 1-11-х класів, мешканців мікрорайону освітнього округу «Старт», вихованців спортивних секцій ДЮСШ та членів громадської «Ліга майбутніх поліцейських». На церемонії були присутні почесні гості: заступник міського голови Вікторія Точена та начальник Управління освіти Марина Рубцова. Директор НВК Світлані Василенко звернулася до усіх зі словами вдячності та вручила подяки спонсорам та Бахмутській міській Раді. Учні НВК подарували усім спортивні номери із новими фітболами та степ-платформами, придбаними завдяки бюджету участі. Також усі присутні мали змогу побачити нову спортивну роздягальню, посаджені сакури та трибуну для вболівальників. Керівник та автор проекту, заступник директора з виховної роботи НВК Подопригора Олена Олександрівна виступила зі звітом по кошторису. Усі діти НВК ще раз висловили щирі слова вдячності Бахмутській міській Раді, спонсору Артему Юрійовичу Чепуріну, депутату Бахмутської міської ради, члену Ради НВК, всім мешканцям громади, які підтримали проект. Завдяки ним проект втілився в життя.

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »