Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:26

Головна » 2020 » Лютий » 18 » У Бахмутському НВК № 11 пройшли заходи щодо вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь.

Саме в ці дні три роки тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

З нагоди цієї дати бібліотекарки Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Марина Важинська підготували виставку науково-публіцистичної та художньої літератури «Небесна сотня. Герої нашого часу», класними керівниками 3-11 класів було проведені інформаційні години та години спілкування, приурочені вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Учителем історії Оленою Чухлєбовою під час уроків історії для учнів 10-11 класів було організовано перегляд та обговорення фільмів «Небесна сотня», «Біль мого народу». Метою заходу було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

Говорити на цю тему складно, особливо зі школярами, проте необхідно. Вони пожертвували найдорожчим – своїм життям, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє! Хай живе у віках людська пам’ять та слава загиблим Героям Небесної Сотні!

Переглядів: 27 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »