Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:22

Головна » 2019 » Січень » 28 » У Бахмутському НВК № 11 пройшов День пам’яті Героїв Крут
У Бахмутському НВК № 11 пройшов День пам’яті Героїв Крут

У Бахмутському НВК № 11 пройшов День пам’яті Героїв Крут. Учні Бахмутського НВК № 11 разом із вчителями ще раз перегорнули цю сторінку в історичному календарі пам’ятних дат України, засвідчивши шанобу й повагу до юних героїв.

Під час проведення уроків мужності «Бій під Крутами: відомі й маловідомі сторінки» учні згадали героїчні сторінки історії нашої держави, у які назавжди вписані Герої Крут – юні студенти Київського університету та бійці вільного козацтва, які тримали бій з 4-тисячною більшовицькою армією Михаїла Муравйова.

У класах пройшли виховні години  «Хто такі герої Крут», «Пам’ятай про Крути»; відеоекскурсії пам’ятними місцями України, пов’язаними з діяльністю, подвигом та місцем загибелі й поховання Героїв Крут (Київський університет, Аскольдова могила, станція Крут, с. Пам’ятне Борзнянського району Київської області); години історії «Героїка трагедії Крут» з переглядом відеопрезентацій та подальшим обговоренням ролі цієї події в історії Української держави.

На засіданні клубу «Правознавець» учителем  історії Оленою Чухлєбовою проведено дискусію «Роль студентства в державотворенні України».
 Учителі української мови та літератури провели презентації творчих роботіт учнів 8-10 класів «Героїчні сторінки історії – Крути»; у каб. 32 бібліотекар НВК Інесса Заворотня разом із членами клубу «Журналіст»  підготували виставку публіцистичної, наукової та художньої літератури з цієї тематики.

Переглядів: 119 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »