Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2019 » Листопад » 18 » У Бахмутському НВК № 11 проведено єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна»

Із метою виховувати культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху, бажання бути в безпеці на дорогах, у Бахмутському НВК № 11 було проведено комплекс організаційних, практичних та профілактичних заходів в межах Тижня безпеки дорожнього руху, серед яких було проведено єдиний національний урок в рамках національного проекту «Безпечна країна».

Цикл виховних заходів із питань повторення знань з безпеки дорожнього руху був проведений у формі бесід, вікторин, конкурсів, творчих робіт, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор.

У НВК були розміщені листівки, пам’ятки, інформаційні плакати з правил користування громадським транспортом та поведінки в ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

Були сплановані та проведені індивідуальні та групові профілактичні бесіди з учнями, що мають велосипеди, роликові ковзани, скейти. Для учнів початкової ланки було проведено конкурс дитячих малюнків «Мій кращий друг – безпечний рух».

Класні керівники під час заходів звертали особливу увагу на дотриманні правил дорожнього руху задля зменшення катастрофічних наслідків дорожньо-транспортних пригод, збереження життя і здоров’я дітей.

Переглядів: 79 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »