Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:27

Головна » 2020 » Лютий » 7 » У Бахмутському НВК № 11 проведено І загальношкільний конкурс комп’ютерної графіки «Цифрографіка»

З метою підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів, виховання їх здатності до художньо-творчої реалізації через засоби ІТ, розвиток креативності та інформаційної компетентності в Бахмутському НВК № 11 було організовано та проведено І загальношкільний конкурс комп’ютерної графіки «Цифрографіка». Тематикою конкурсу лідери учнівського самоврядування обрали ілюстрацію до улюбленої книжки. Лідери учнівського самоврядування разом із учителем інформатики Ларисою Коміною розробили Положення конкурсу, презентували його на педагогічній раді, де воно і було затверджено.

Конкурс викликав інтерес школярів 6-11 класів. На розгляд журі було надано велику кількість творчих та креативних робіт. До фінального етапу увійшли найкращі роботи, автори яких були запрошені на церемонію нагородження. Кожен учасник презентував свою роботу. Діти із захопленням розповідали про свої улюблені твори, які надихнули їх створити власні ілюстрації. Кожен учень охарактеризував технічну складову своєї роботи.

Переможцями конкурсу стали Марія Барздова з роботою «Золотий вітер», учениця 9-Б класу (старша вікова категорія) та Ірина Золкіна з роботою «Коти-вояки», учениця 6-Г класу (молодша вікова категорія). Високо були оцінені роботи Анастасії Іващенко, Єлизавети Пилипчатиної, Родіона Кравченка, Альони Петрашвілі. Голова журі, директор НВК Наталя Дроздова, нагородила переможців дипломами та цінними подарунками. Ми гадаємо, що флешка та USB-хаб допоможуть юним художникам створювати та розповсюджувати свої твори. Учасники, які стали призерами, були нагородженні альбомами для скетчів.

Маємо надію, що конкурс стане щорічним і у наступному році в ньому візьме участь більша кількість учасників не тільки учнів НВК, а й інших закладів міста.

Переглядів: 45 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »