Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:24

Головна » 2018 » Лютий » 15 » У Бахмутському НВК № 11 провели заходи з відзначення Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав

15  лютого  – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та  річниця виведення військ з Афганістану.  Не залишилися осторонь цієї події і учні Бахмутського НВК № 11.

Учні під час інформаційних годин «Пишаємося учасниками воєнних подiй, їхньою мужністю, героїзмом, подвигом», «Ветерани Афганістану, пам’ять, що пише історію» дізнались про героїв цієї страшної війни, читали поезії воїнів-афганців, послухали розповіді, спогади, вистраждані в Афганістані і про Афганістан.

Ці спогади пройшли крізь  юні серця дітей, і вони зрозуміли, що найстрашніше і найбезглуздіше у світі – це війна. Вони  повинні пам’ятати тих, хто пережив це лихо, тих, хто недожив, недоспівав, недокохав.

В бібліотеці цього дня було проведено презентацію документальної

Виставка науково-публіцистичної та художньої літератури на тему «Афганістан, 1979-1989».
У 8-10-х класах відбулися класні години на тему «Воїни-афганці –доля, життєвий подвиг, крок у безсмертя». Старшокласники разом із членами клубу «Журналіст» провели  урок мужності «Афганістан - мій біль, моя пекуча пам’ять».

Тема класної години в 5-7 класах - «Ветерани Афганістану, мужність, героїзм, подвиг».   Діти поглибили свої знання про перебування контингенту радянських військ в Афганістані, переглянули презентацію «Хроніка неоголошеної війни», вшанували пам'ять воїнів, що загинули хвилиною мовчання. Відбувся перегляд кінохроніки часів військових дій в Афганістані. Учні читали поезії, написані воїнами-афганцями, розповіли  історії, які дізнались зі слів учасників військових дій.

Необхідно, щоб молодь пам’ятала про подвиги учасників бойових дій – це та велична правда історії, яку не створити і не перекреслити у сучасному мінливому світі. Це взірець справжнього, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Переглядів: 258 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2018  »