Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:27

Головна » 2017 » Квітень » 22 » У НВК № 11 продовжується місячник екологічного виховання.
У НВК № 11 продовжується місячник екологічного виховання.

У початковій ланці  діти вчаться помічати прекрасне та незвичне навколо себе, учаться спостерігати, милуватись природою, посильно охороняти природу, не шкодити їй, робити довкілля чистішим.
У середніх і старших класах учні усвідомлюють масштаби екологічної кризи, знання й розуміння причин і наслідків негативного впливу людства на природне середовище, виявляють  нагальні проблеми  покращення стану природного середовища.
Для учнів 1-4 класів проволяться  години спілкування з природою,  інтегровані заняття екологічного змісту, членами клубу «Еколог» була проведена агітаційно-роз'яснювальна робота (про шкідливість спалювання опалого листя, неприпустимість винищування первоцвітів тощо), проведені уроки  і бесіди з екологічного виховання, учні вивчали  правила поведінки на природі.
Учнями 5-8 класів були випущені стіннівки, плакати про кімнатних тварин та птахів «Мої улюбленці». Педагоги намагаються виховувати  в учнів любов і повагу до природи, спонукати до збереження неповторної краси рідного краю, формувати почуття відповідальності за стан природного середовища, сприяти розвитку творчих здібностей учнів, учити самостійно мислити, навчати бачити красу навколо себе, розвивати почуття прекрасного, формувати почуття дбайливого ставлення до навколишнього середовища, формувати активну життєву позицію.
Учні НВК взяли участь у міському фестивалі до Дня Землі.  Лідери учнівського самоврядування представили агітбригаду «Закони Всесвіту та їх вплив на особистість», юні художники Варвара Головко, Костянтин Панчук, Іван Гаркавець, Анна Ганжа, Ольга Россоха,  Катерина Басан, Валерія Флєгонтова та вокалісти Вероніка Філатова, Ніколь Крилова, Ксенія Чернуха взяли участь у творчому конкурсі фестивалю та отримали 8 почесних дипломів за зайняті призові місця.

Переглядів: 272 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »