Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:43

Головна » 2017 » Лютий » 11 » У НВК № 11 провели заходи до  Всесвітнього дня водно-болотних угідь
У НВК № 11 провели заходи до  Всесвітнього дня водно-болотних угідь

2 лютого увесь світ відзначає Всесвітній день водно-болотних угідь.  Мета Всесвітнього дня водно-болотних угідь – активізувати інтерес до заходів щодо підтримання майбутнього цих життєво важливих середовищ.
     Учні дізнались, що  рішення відзначати цей день прийняте з нагоди ухвалення Конвенції про водно-болотні угіддя, що мають міжнародне значення, головним чином як середовища існування водоплавних птахів (“Рамсарської конвенції”), 2 лютого 1971 року в іранському місті Рамсар, на березі Каспійського моря.
Учні мали можливість відвідати публіцистичну виставку в шкільній бібліотеці «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього».
     Олена Друпп, учитель географії, провела для учнів 6-х класів віртуальну екскурсію «Подорож річками України». Класні керівники 5-11 класів організували виховні бесіди «Водозабезпечення та індустрія бутильованої води», «Водно-болотні угіддя. Важливість для життя та процвітання людства», «Жива вода». Учні початкової ланки малювали чисте довкілля, обговорювали  важливість збереження природи та піклування про нашу планету.
     Водно-болотні угіддя є невід'ємною частиною нашого довкілля. Вони допомагають зменшити вплив повеней, підтримують існування рідкісних видів тварин і птахів, забезпечують зайнятість та дозвілля населенню.

Переглядів: 234 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »