Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:45

Головна » 2018 » Лютий » 15 » У променях любові
У променях любові

Люди всього світу 14 лютого відзначають найромантичніше свято року - День святого Валентина (День усіх закоханих). Цього холодного дня навіть повітря сповнене любов’ю. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом та допомагають зустрітись половинкам, які загубились десь серед юрби. Адже саме кохання здатне розтопити кригу в серці й подарувати відчуття весни. Свято любові, дружби та кохання завітало до учнів Бахмутського НВК  №11. Учні прикрасили шкільні коридори яскравими плакатами, малюнками та валентинками.

Завітав Святий Валентин і до читачів нашої бібліотеки. Бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Вероніка Моїсєєва провели караван історій «Під знаком Купідона», під час якого учні дізналися з легенди чому кожен шукає свою половинку, що це за свято, чому його називають святом чарівності, романтики і любові. Також бібліотекарі розповіли, як святкують День Валентина в різних країнах світу, цікаво було дізнатися, які подарунки готують в цей день і що в Саудівській Аравії це свято заборонене. Бібліотекарі підготували романтичну книжкову  виставку під назвою «Дивосвіт кохання»  та запропонували усім бажаючим приєднатися до створення лепбуку « Чому я люблю читати» за допомогою святкових «валентинок», зроблених власноруч.

А чи знали ви, що 14 лютого – це Міжнародний день дарування книг? Тому з цієї нагоди було проведено акцію «Друже, книгу не змарнуй, бібліотеці подаруй». Дарування бібліотеці книг - давня, благородна і дуже корисна традиція. Для книгозбірні - це можливість оновити фонди, для дарувальника - справа честі і принципу, чудова нагода запросити іще когось у таємничу і захопливу подорож під назвою читання. У цей день бібліотеці було подаровано аж 120 книг різної тематики, які задовольнять навіть найвибагливішого читача. У Міжнародний день дарування книг, ми щиро дякуємо усім, хто не залишився байдужим та подарував твори друку нашій бібліотеці.

Старшокласники відсвяткували у  розважальному центрі «Перемога», де  відбулася святкова романтична дискотека.

Також у НВК  функціонувала пошта Святого Валентина. Учні мали змогу передати валентинки своїм друзям та коханим, а  листоноші донесли усі послання до адресатів.

Переглядів: 273 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »