Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:27

Головна » 2018 » Лютий » 20 » У захваті від красенів-метеликів
У захваті від красенів-метеликів

Учні початкових класів Бахмутського НВК № 11, 1-Г класу, класний керівник Марія Махник, 2-В класу. класний керівник Галина Макогон, 2-Б класу, класний керівник Наталя Савченко,  відвідали Київську виставку живих тропічних метеликів та інших комах

Діти побачили, як метелики пурхають по тропічному павільйону оранжереї, збираючи нектар з квітів, а іноді сідають відпочити на відвідувачів.

Діти мали змогу познайомитись з різними тропічними та екзотичними тваринами та метеликами з тропічних країн Південної Америки, Африки, Азії та Австралії. Протягом всієї прогулянки по виставці дітей супроводжував екскурсовод, який розповів дітлахам цікавинки про різних тропічних метеликів, павуків-птахоїдів, ящірок, равликів та черепах. Особливо учнів вразили каймани та хамелеон, а також величезні американські таргани і равлики.

Метеликів можна було потримати у руках, погодувати фруктами та сфотографуватися з ними. Діти   побачилили процес їх появи з "лялечок"  .

Розвіяли зимову тугу та отримали задоволення від виставки метеликів всі, від малого до великого. Екскурсія дітям дуже сподобалась,  вони  почули чимало цікавого про життя плазунів та комах, поринути у світ природи.

Чарівні метелики подарували усім  гарний настрій і легкість духу , почуття ніжності і радості.

Переглядів: 260 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »