Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:38

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Участь у Форумі місцевого розвитку
Участь у Форумі місцевого розвитку

10 лютого відбувся Форум місцевого розвитку Бахмутської громади під час проведення якого були заслухані презентації та звіти щодо стану партнерства Бахмутської громади з Програмою Розвитку ООН, обговорені проблемні питання щодо розвитку у громаді, систематизовано співпрацю з громадськими об’єднаннями. Із вітальним словом до присутніх звернулася Світлана Кіщенко, секретар Бахмутської міської ради та Соломія Стахів, регіональний менеджер Програми ПРООН з розбудови і налагодження миру. Учасниками Форуму стали представники громадських організацій, депутати міської ради, активісти, керівники та спеціалісти управлінь та відділів виконавчого комітету міської ради, представники поліції, ЗМІ.        Директор Бахмутського НВК № 11 Світлана Василенко, заступник директора з виховної роботи Олена Подопригора та учень 11-Б класу, президент шкільного Парламенту учнівського самоврядування, лідер ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Володимир Барко мали змогу взяти участь у Форумі. Володимир виступив із доповіддю «Інноваційні форми та методи виховання патріотизму у молоді» (з досвіду діяльності ГО «Ліга майбутніх поліцейських» м. Бахмута). Лідер учнівського самоврядування НВК № 11 розповів про діяльність членів Ліги, організацію та участь у проведенні заходів превентивного, національно-патріотичного та екологічного спрямування. Сподіваємось, що молодіжні ініціативи та проекти членів ГО «Ліга майбутніх поліцейських» отримають підтримку місцевої влади та співпрацювати з Програмою Розвитку ООН.

Переглядів: 200 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »