Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:10

boysfgdf453
Головна » 2019 » Листопад » 28 » Участь учнів Бахмутського НВК №11 у міському форумі «Молода громада»
Участь учнів Бахмутського НВК №11 у міському форумі «Молода громада»

Учні Бахмутського НВК № 11, Платон Мясников та Олександра Михальченко, члени обласної ГО «Молодіжна ліга майбутніх поліцейських» та міської еколого-краєзнавчої ГО «Турбота» разом із іншими лідерами молодіжного руху та дитячих громадських організацій м. Бахмут взяли участь у форумі «Молода громада» за підтримки міжнародної ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді».

Метою заходу стало ознайомлення студентського та шкільного самоврядування з роботою депутатського корпусу та виконкому. Члени форуму мали змогу проголосувати за допомогою картки депутата та взяти участь у тренінгу з молодіжної активності від коуча Ірини Покатаєвої.

Представники студентського та учнівського самоврядування обговорили із міським головою питання розвитку Бахмута, інфраструктурні проекти, які реалізуються у місті та поділилися з Олексієм Ревою своїми ідеями на перспективу розвитку Бахмутської громади. У великій залі Бахмутської міської ради пройшла молодіжна сесія, під час якої секретар міської ради Світлана Кіщенко розповіла молоді про роботу депутатського корпусу, після чого учасники змогла ознайомитися з роботою відділів та управлінь Бахмутської міської ради та отримати відповіді на запитання від начальників відділів та управлінь.

Переглядів: 52 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »