Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 20:04

Головна » 2018 » Березень » 19 » Участь  учнів Бахмутського НВК № 11  у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності»

Старшокласники Бахмутського НВК № 11 стали учасниками Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» за сприяння Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Української Гельсінської Спілки з прав людини, який проводився  в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» для сприяння реалізації Національної стратегії з прав людини (Указ Президента України №501/2015) та Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини (прийнята Генеральною Асамблеєю ООН у 2004 р.).

Мета конкурсу- поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини в учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприяння їх профорієнтації, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей.

До участі в Конкурсі запрошувалися учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ і студенти/студентки коледжів.

Усі учасники Конкурсу та їх керівники отримали Дипломи. Учні НВК продемонстрували знання концепції прав людини, креативність та оригінальність. 11 старшокласників нагороджені Дипломами.

Вітаємо юних правознавців та керівника команди, учителя правознавства Володимира Суткового!

Переглядів: 80 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2018  »