Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:30

Головна » 2020 » Лютий » 22 » Учні Бахмутського НВК № 11 обирали майбутню професію
Учні Бахмутського НВК № 11 обирали майбутню професію

Із метою поглибити знання учнів про професії різного напрямку, формувати навички спілкування, проєктування та аналізу професійної перспективи; розвивати творчу уяву та пробуджувати інтерес до професії, до різних сторін суспільного життя, розвивати цілеспрямованість, працелюбність у Бахмутському НВК № 11 для учнів 7-9 класів пройшов шкільний конкурс агітбригад «Професії майбутнього».

Діти серйозно та з гумором, з піснями та танцями представили улюблені професії. На сцені панувала професійна атмосфера. Учителі, лікарі, художники, фотографи, продавці-консультанти, косметологи, іміджмейкери, блогери, мерчендайзери, водії, поліцейські прославляли свої професії та закликали приєднатися до їхніх рядів. Перше місце серед 7-х класів посів колектив 7-Акласу (класний керівник Ольга Панчук) та 7-Б класу (класний керівник Наталя Кондратенко), ІІ місце - 7-Г клас (класний керівник Оксана Валика), ІІІ місце - 7-В клас (класний керівник Світлана Свистунова).

Серед 8-х класів І місце посів колектив –8-А класу (класний керівник Ангеліна Алексєєнко ), ІІ місце - 8-Б клас (класний керівник Марина Чурсіна). Серед 9-х класів І місце посів колектив 9–В класу (класний керівник Олена Друпп), ІІ місце - 9-А клас (класний керівни Анна Рудцька-Пожидаєва) та 9-Б клас (класний керівник Альона Жукова-Якубчак), ІІІ місце- 9-Г клас (класний керівник Зоя Моськіна). Учасники агітбригад закликали усіх присутніх зробити правильний вибір, обрати таку професію, яка потрібна суспільству, буде відповідати природним здібностям, знанням та вмінням, і, найголовніше, буде приносити радість, достаток, задоволення.

Переглядів: 44 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »