Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:51

Головна » 2017 » Жовтень » 25 » Учні Бахмутського НВК № 11 відвідали День відкритих дверей у міському відділі поліції

У період осінніх канікул правоохоронці відкрили свої двері для всіх бажаючих. Учні НВК, члени Ліги майбутніх поліцейських радо відгукнулись на запрошення та з задоволенням ознайомились із щоденною роботою відділу поліції, із зброєю, спецзасобами та спеціально обладнаними службовими автомобілями, на яких поліцейські виконують свої службові обов’язки, а також подивилися відеоролик про відродження поліції Донеччини.
Поліцейські намагалися роз`яснити, що поліція це не караючий, а правозахисний орган, що поліцейські - це ті люди, до яких можна і потрібно звертатися в будь-яких ситуаціях. Крім того поліцейські мали змогу розповісти школярам старших класів про відомчі ВУЗи системи МВС та популяризувати професію поліцейського.

Зустріч розпочалася зі знайомства із роботою чергової частини, куди надходить вся інформація про скоєні правопорушення та злочини. Після чого працівники сектору ювенальної поліції відділу превентивної діяльності поліції Віталій Микита та Дмитро Пономаренко розповіли про специфіку роботи основних структурних підрозділів поліції.

Працівники поліції продемонстрували юним відвідувачам спецзасоби та надали учням можливість сфотографуватися у бронежилетах та касках. Співробітники вибохотехнічної служби нагадали присутнім про небезпеку, яка може очікувати дітей на вулицях прифронтових населених пунктів, алгоритм дій у разі виявлення небезпечних предметів. Після чого всі охочі мали змогу детально розгледіти моделі боєприпасів та приміряти на себе захисний костюм, в якому працюють вибухотехніки, вага якого складає більше 30 кілограмів.

Найбільше зацікавила школярів презентація автотранспорту поліції, діти із задоволенням сідали у авто та все детально роздивлялися. Школярі активно використовували гучномовець задля того, щоб подякувати правоохоронцям за надану можливість відчути себе поліцейськими.

А надійні помічники правоохоронців - учасники "Ліги майбутніх поліцейських"- розповіли  про діяльність своєї організації, поділились своїми планами на майбутнє та запросили всіх бажаючих до дружньої родини Ліги.

Переглядів: 222 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »