Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:03

Головна » 2019 » Вересень » 4 » Україна починається з тебе. Перший урок у Бахмутському НВК № 11
Україна починається з тебе. Перший урок у Бахмутському НВК № 11

Перший урок у 2019навчальному році у Бахмутському НВК № 11 сприяв вихованню та розвитку ціннісного ставлення особистості до державності, суспільства та окремої людини.

Перший урок у новому навчальному році задає тон усьому періоду навчання, а отже, він має бути дійсно цікавим, захопливим та корисним! Мета та завдання Першого уроку відповідали концептуальним засадам Нової української школи, формували в учнів систему загальнолюдських цінностей – гідність, чесність, справедливість, турбота, повага до життя, повага до себе та інших людей, демократія, культурне різноманіття, повага до рідної мови і культури, патріотизм, шанобливе ставлення до довкілля, повага до закону, відповідальність за себе та за добробут нашої країни.

Форми і методи проведення Першого уроку були різноманітними. Для учнів початкової школи були проведені розважальні квести, віртуальні подорожі, свята, вікторини, конкурси «Поговоримо про дружбу», «Добро починається з тебе» «Діти об’єднують Україну», «Ми – діти європейської родини», «Ми – діти Європи».

Учні середньої ланки були залучені до вікторин, анкет думок, колективних творчих справ, інтелектуальних ігор, відеокруїзів, тренінгів «Ми - жителі планети Земля. Ми - рівні»; «Герої завжди поміж нас», «Що означає бути лідером?», «Повага до європейських цінностей», «Історія нескорених», «Я – громадянин України – європейської країни», «Європеєць – в Україні, Українець – в Європі», «Під синьо-жовтими прапорами України та Євросоюзу».

Старшокласники диспутували, проводили відверті розмови, прес-конференції, інтерактивні екскурсії, презентації, флеш-моби «Прагемо миру», «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну», «Європейські цінності – основа демократичної України», «Моя країна у співдружності європейських народів», «Правовий статус людини і громадянина в Україні», «Людина серед людей», «Власний шлях до самореалізації, або як стати особистістю».

Учні ще раз усвідомили свою приналежність до європейської спільноти та звернулися до почуття національної гідності, любові та поваги до різної землі, людей та культурного надбання. Перший урок налаштував дітей на навчання, спонукав на корисні роздуми та мотивував на досягнення у навчанні, ознайомив із багатовіковою історією нашого народу, змусив кожного учня задуматися над своїм майбутнім, учні отримали багато цікавої інформації про Україну як одну з найбільших країн Європи, про її державні символи, дізнались про важливі історичні пам’ятки та факти. Також учні подорожували країнами ЄС, під час якої діти дізнаються багато цікавих фактів про інші держави та сформували в учнів уявлення про Україну як незалежну європейську державу зі своєю особливою історією та культурною спадщиною.

Переглядів: 212 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »