Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 25.11.2020, 08:41

Головна » 2020 » Травень » 17 » Українська молодь – за європейських вектор розвитку держави
Українська молодь – за європейських вектор розвитку держави

Із метою забезпечення підтримки державної політики та реалізації стратегії європейської інтеграції у Бахмутському НВК № 11 пройшли дистанційні заходи з нагоди відзначення Дня Європи.

День Європи в Україні покликаний показати, що ми - європейці, а Україна – європейська держава. Учні 1-В класу (класний керівник Ірина Оніщенко) стали учасниками конкурсу малюнків «Європа очима дітей». Допомагали готувати цікаві роботи і батьки. Найактивнішою учасницею конкурсу стала Анастасія Чикунова. Усі учасники конкурсу відзначені сертифікатами, які надіслані маленьким школярам електронною поштою.

Із метою поглиблення знань учнів про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської та політичної культури у 8-В класі було проведено онлайн конкурс на кращий твір «Європейське майбутнє очима українських школярів». До святкування Дня Європи учні 2-Б класу разом із асистентом вчителя Анастасією Бондаревою та класним керівником Катериною Буллою Михайлівни створили власну презентацію. Фото зі своїми творчими роботами поєднали у спільну композицію «Стрічка миру».

Учні 5-Б класу із задоволенням шукали відповіді та виконували завдання вікторини "Подорож до країн Європи". Протягом інформаційної години до Дня Європи учні 5-В класу подивились презентацію про створення ЄС та визначні місця Європи. Разом з батьками та класним керівником Тетяною Стьопіною створили віртуальну дошку загальнолюдських цінностей, які поділяють всі європейські держави. Учні 6-Б класу разом із класним керівником Валерією Ковальовою переглянули фільм "День Європи. Історія свята", активно взяли участь у флешмобі під хештегом #europeday2020.

Учні 8-Б класу разом із класним керівником Мариною Чурсіною здійснили онлайн подорож країнами Євросоюзу, під час якої мали змогу познайомитися з особливостями держав та порівняти їх економічний стан, географічне положення та державний устрій. Потім заглянули в OneNote, щоб ще раз згадати, як виглядають державні прапори європейських країн, відвідали "Парад державних прапорів європейських країн".

«Європа знаходиться не десь за кордоном, а в серці кожного з нас», - такими словами розпочалась онлайн-конференція до Дня Європи в 11-А класі. Саме випускники розуміють, що відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Разом з класним керівником Світланою Квасниковою учні визначили головну мету відзначення в Україні Дня Європи - формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення громадськості з європейськими цінностями та традиціями.

Учнi 7-А класу разом із класним керівником Ольгою Панчук долучился до складання iнтерактивноi дошки до Дня Європи. Кожен з учнiв знайшов щось цiкаве про окрему краЇну i подiлився цiєю iнформацiэю з однокласниками, а в цiлому зiбранi цiкавинки тiльки пiдтвердили девiз ЄС – «Єднiсть у рiзноманiттi» (https://padlet.com/olchapa1805/6bmm6vv253e65g7d). Під час проведення дистанційних виховних заходів учні переконалися, що наша держава може з впевненістю просуватися до єдиного європейського простору, бо здатна зробити вагомий внесок у розбудову нової об'єднаної Європи.

Переглядів: 124 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2020  »