Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 30.09.2020, 06:15

Головна » 2020 » Червень » 10 » Урочиста дистанційна педрада, присвячена випуску 9-х класів у Бахмутському НВК № 11

Закінчився навчальний рік, такий особливий та незвичайний. Відзвенів останній дзвоник, і настав час дев'ятикласникам отримати свідоцтва про базову середню освіту. Педагогічна рада пройшла в онлайн режимі у хмарно-орієнтовному середовищі. Діти з хвилюванням та радістю переживали цю святкову і визначну подію , оскільки вони отримають свій перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9 шкільних років.

106 випускників Бахмутстького НВК № 11 зуміли взяти свою першу висоту та отримати свій перший документ про базову середню освіту, 5 дев’ятикласників отримають свідоцтва з відзнакою.

Директор НВК Наталя Дроздова побажала дев’ятикласникам жити яскраво і цікаво, впевнено і стрімко бігти назустріч своїм мріям, завжди досягати всього, що задумано. Перші вчителі випускників Валентина Мишинська, Тетяна Сокот, Надія Чернецька, Світлана Хижняк та класні керівники Анна Рудцька-Пожидаєва, Альона Жукова-Якубчак, Олена Друпп, Зоя Моськіна побажали своїм учням успіхів на життєвому шляху, знайти себе у житті.

Олександра Михальченко, учениця 9-Б класу, прем’єр-міністр шкільного Парламенту, від усіх випускників подякувала вчителям за дев'ять незабутніх років навчання.

Дорогі випускники, ставте перед собою високі цілі, досягайте їх. Щасти вам!!!

Переглядів: 107 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2020  »