Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:05

Головна » 2019 » Червень » 10 » Урочиста педрада, присвячена випуску 9-х класів у Бахмутському НВК № 11
Урочиста педрада, присвячена випуску 9-х класів у Бахмутському НВК № 11

Відзвенів останній дзвінок, успішно завершились ДПА і настав час дев'ятикласникам отримати свідоцтва про базову середню освіту.

Діти з хвилюванням та радістю переживали цю святкову і визначну подію для всіх дев'ятикласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня на протязі усіх 9 шкільних років. 83 випускники Бахмустького НВК № 11 зуміли взяти свою першу висоту та отримати свій перший документ про освіту. Учні 9-А класу, класний керівник Наталя Антонюк, 9-Б класу, класний керівник Ольга Кудіна, 9-В класу, класний керівник Лілія Самбурська, отримали свої перші свідоцтва про базову середню освіту.

Перші вчителі випускників та класні керівники побажали учням успіхів на життєвому шляху. Батьки випускників були горді і щасливі за здобутки своїх дітей та висловили тисячі найщиріших побажань та сподівань.

Слово було надано і головним винуватцям свята - самим випускникам, вони згадали дев’ять шкільних років, про те, що залишилося в пам'яті, найважливіше. У промайнулій 9-річній шкільній історії було скільки всього пам’ятного: цікаві уроки, справжня дружба, яскраві перемоги, перше кохання. … Справжньою прикрасою педради став хвилюючий та гарний вальс випускників та творчі виступи колективів 9-х класів. Юнаки і дівчата почали нове, невідоме для них доросле життя.

Попереду нові випробування! Щасти вам!!!

Переглядів: 178 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »