Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:04

Головна » 2019 » Лютий » 4 » Вчимося цінувати життя і здоров’я на роботі
Вчимося цінувати життя і здоров’я на роботі

У рамках місячника профорієнтації, ініційованого Управлінням освіти, у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів «Безпека праці-моє щасливе майбутнє». На виховних заходах учні підвищили рівень поінформованості про особливості різних професій, формували уявлення про свій майбутній фах.

Під час бесід та інформаційних годин школярі ознайомилися з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання, можливими ризиками у виконанні різних справ на кожному робочому місці.

Учні 8-11 класів разом із класними керівниками обговорили наслідки порушення трудової, виконавчої дисципліни, а також порушення дисципліни у школі, важливість уважно ознайомлюватись з інструктажами у школі, та зрозуміли, що порушення правил може призвести до травмування або непоправних наслідків. Старшокласники також дізналися про нормативно-правові акти, за якими здійснюється охорона праці в Україні.

Було проведено конкурс дитячих малюнків «Охорона праці очима дітей» для учнів 2-5 класів. Діти закликали своїх батьків та усіх дорослих бути уважними під час роботи та суворо дотримуватися правил безпеки життєдіяльності на своєму робочому місці.

Переглядів: 131 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »