Главная | Регистрация | Вход | RSSП`ятниця, 19.07.2019, 08:47

Головна » 2018 » Січень » 18 » Вчимося розуміти та пробачати
Вчимося розуміти та пробачати

Чому так легко ображатися і важко пробачати? Як навчитися пробачати? Що говорить про образи і пробачення Біблія? Чому треба прощати? Саме на  ці серйозні питання вчила відповідати  вчитель Лілія Самбурська     учнів 5-А  класу Бахмутського НВК № 11 на виховній годині  «Вміння прощати. Йосип та його брати», у рамках місячника морально-етичного виховання.

Учні розширили уявлення про прощення як про моральну цінність, розвивали здатність розуміти і уміти прощати; виховували великодушність, терпіння в спілкуванні з іншими людьми. Також обговорювали притчі про дружбу, взяли участь у бесіді  «Коли в тобі живе образа»,  обговорювали вірш «Образа» Мошковського, проводили експеримент “Який колір  у прощення?”, дивилися мультфільм про Йосипа та його братів.

Лілія Самбурська   наголосила, що про необхідність прощати неодноразово згадується у Біблії . Син Божий мав таку здатність прощати, що молився навіть за римських воїнів, які прибивали Його до хреста.

Учні розповіли, як їх ображали, та як саме вони завдавали образи іншим, зробили висновки та винесли життєві уроки.

П’ятикласники намагалися також оживити висохле дерево, яке  позбавили життя злість і образа, листочками,  на яких написані якості, що допомагають нам пробачити інших: доброта, любов, щирість, повага, взаєморозуміння, покаяння, посмішка, гумор, розуміння, терпіння, визнання своїх помилок, мудрість. А якості, які заважають пробачати- пиха, самолюбство, злість, роздратування, образа, заздрість, ненависть, байдужість- були виброшені   у сміттєве  відро. Сильними  корені зробили правила завжди пам’ятати про Боже прощення  та намагатися завжди робити добро.

Наприкінці заходу вчитель роздала дітям пам’ятки-сердечки з надихаючим текстом та побажала, щоб усе, про що було сказано на заході діти намагались використовувати у житті. Також учні отримали домашнє завдання – примиритися з тим, з ким посварився.

Переглядів: 229 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »