Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 01:44

Мабуть, кращої нема.

Мама тільки помагала,

Малювала я сама.

Серце радіє, душа співає! А все тому, що наближається прекрасне свято - Великдень. Цей день особливий для всіх, принаймні тому, що родина нарешті може зібратися і почастуватися за святковим столом. Не варто також забувати, що це одне з найрадісніших свят, адже символізує початок нового життя.

Саме час подумати про подарунки близьким. А що може бути кращим великоднім гостинцем, аніж кошик писанок із запашною паскою? Краще за все готувати великодній кошик разом із родиною, а хіба клас не родина? Саме тому бібліотекарі Бахмутського НВК № 11 Інесса Заворотня та Марина Важинська завітали до учнів 2-х класів, аби разом із ними зробити великодні кошики, щоправда з паперу. Бібліотекарі розповідали учням про історію свята та великодні традиції інших країн, також звернули увагу на тому, що українська писанка має понад 100 символічних малюнків. Кривулька, наприклад, знаменує нитку, вічність сонячного руху. Безконечник – символ початку і кінця. Тригер, або триніг, символізує небо, землю і повітря, або ж повітря, вогонь і воду. Діти активно взялися до роботи, всі працювали з великим старанням та задоволенням. Учні розфарбовували паперові писанки та крашанки та командами складали їх до своїх кошиків.

Діти поринули у атмосферу традиційного старовинного мистецтва наших предків, у час, коли писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення. Чудо, чудо всіх чудес, істинно Христос Воскрес!

Переглядів: 63 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »