Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:35

Головна » 2020 » Лютий » 11 » Веселий та пізнавальний Тиждень іноземних мов у Бахмутському НВК№11
Веселий та пізнавальний Тиждень іноземних мов у Бахмутському НВК№11

Предметні тижні у школі – одна з найцікавіших форм організації освітнього процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. У Бахмутському НВК№11 із 3 по 7 лютого проводились заходи до Тижня іноземних мов.

Учителі англійської мови Світлана Свистунова і Наталя Кондратенко провели в 7-В класі вікторину "Ерудит" (quiz show "Erudite") для знавців англійських традицій та англійської мови і літератури. У рамках вікторини учні відвідали такі станції: "Food station", "Sport station", "Poetry station ", " Grammar station ", "Railway station ", де вони виконали певні завдання і розширили свої знання новими фактами з культури Великої Британії. Також у рамках Тижня 6 лютого у 5-А класі був проведений позакласний захід "Let's get creative". Творчий підхід у викладанні англійської мови дозволив вчителям Олені Архангельській, Анні Рудцькій-Пожидаєвій та Ірині Махник розкрити неймовірний потенціал дітлахів. Хлопці та дівчата інсценували фрагменти казок "Попелюшка", "Шерлок Холмс", "Снігова королева", співали пісні англійською мовою. Усі учасники незвичайного уроку наприкінці отримали грамоти та солодкі подарунки. Дуже креативно пройшла вікторина «Who wants to be a millionaire» серед учнів 10-А класу (вчитель Елла Іонова). Десятикласники вдосконалювали навички говоріння англійською мовою, а також відтворили деякі традиції британської культури. Учні показали гарні знання, продемонстрували свою ерудицію, кмітливість та мовленнєву здогадку. Під час даного заходу учні мандрували Сполученим королівством, завітавши до Лондона, Единбургу, Кардіфа та Белфаста. Вони із задоволенням виконували цікаві завдання та намагалися бути кращими. Учитель Ольга Панчук провела відкритий урок у 9-А класі за темою "American culture: a glimpse into the US presidency". Основну увагу було приділено розвитку навичок сприйняття інформації на слух, бо саме цей вид роботи є найскладнішим для учнів, що здають ЗНО по закінченню школи. До того ж, учні дізналися багато цікавого з історії США. Вони переглянули відео про історію виникнення Вашингтону - головного міста країни, ознайомилися з поняттям "founding fathers" - "батьки-засновники", виконали завдання до прослуханого. Учителя Тетяна Стьопіна та Андрій Спиця провели урок-вікторину "Who Knows Britain Better". Учні розподілилися на 4 команди, відповідно до кількості країн, що входять до складу Великої Британії, капітани представили свої команди. Перший тур - запитання-відповідь, учні відповідали на запитання про Великобританію, її географічне положення, державний устрій, традиції та культуру. Другий-тур - заповнення пропусків у тексті про одне з визначних місць країни. Третій тур - вирішення кросворду, четвертий тур - визначення видатних місць Лондона за фото. Команда-переможець визначалась наприкінці гри за загальною кількістю балів. Усі учасники отримали грамоти та солодкі подарунки. «Казка завітала до нас у гості» - за такою темою учитель англійської мови Людмила Сизова провеле урок із учнями 5-Г класу. Діти із задоволенням прочитали казки «The Gingerbread Man», «Stone Soup». Учні працювали у парах, із зацікавленням виконували завдання до казок. Опрацювали нову лексику, інсценували деякі епізоди, запам’ятали, що кожна казка має мораль, тому на прикладі цих казок діти навчилися бути обачливими, доброзичливими, співчутливими. Учитель майстерно намагався прищепити учням любов до читання казок та інших творів. Також були проведені презентація власних мовленнєвих європейських портфоліо у 5-А класі (Олена Архангельська), презентація інтерактивних лепбуків у 8-А класі (Елла Іонова), огляд-виставка меню європейської кухні (Анна Рудцька-Пожидаєва), виставка «Корисні скорочення в англійський мові» (Ольга Панчук). Мета проведення тижня англійської мови була досягнута, адже вчителі отримали задоволення від своєї та учнівської праці, а діти поглибили знання з іноземної мови та спробували свої сили у різноманітних конкурсах.

Переглядів: 34 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »