Главная | Регистрация | Вход | RSSСереда, 20.06.2018, 19:57

Головна » 2018 » Квітень » 10 » Весняна феєрія в бібліотеці Бахмутського НВК № 11
Весняна феєрія в бібліотеці Бахмутського НВК № 11

Весна - пора канікул, сонячних днів і подорожей, радості, веселощів і дзвінкого дитячого сміху. Не дивлячиь на те, що погода не радувала нас сонячними днями, канікули з бібліотекою Бахмутського НВК № 11 пройшли весело та цікаво!

Напередодні світлого свята Великодня, бібліотекарі НВК Інесса Заворотня та Вероніка Моїсєєва  запросили відвідувачів та читачів бібліотеки познайомитись з традиціями та звичаями українського народу, пов’язаними з підготовкою та проведенням цього свята. Запрошення відвідати подібний захід із задоволенням прийняли учні 1-Г класу .Бібліотекарі повідали маленьким учням, що писанка – це не просто яйце, яке вкрите візерунками і провіщає свято. Вона є своєрідним символом народного живопису, який інформує нас про минуле і не дозволяє відступати перед майбутнім, несе в собі заряд позитивної енергії, який вселяє віру в незнищенність життя і краси. Завершилася зустріч виготовленням паперових писанок, які потім поклали до імпровізованого Великоднього кошика.

Також на весняних канікулах Інесса Заворотня та Вероніка Моїсєєва згадували творчість письменників-ювілярів! Разом з учнями вони провели цікавий літературний вечір «Ель капітан», присвячений Томасу Майну Ріду – письменнику, якого читають уже понад сто років багатьма мовами світу все нові й нові покоління молодих людей і, мабуть, читатимуть у майбутньому.  Виявилося, що ученицям 8-го класу добре знайома творчість класика авантюрно-пригодницького жанру - Томаса Майн Ріда: "Оцеола, вождь семінолів", "Вершник без голови", "Квартеронка", "Морський вовченя", та є й що розповісти про самого письменника, чиє життя в багатьох випадках не поступалось кількістю пригод його романам. Бібліотекарі запропонували присутнім поділитися улюбленими фрагментами з творів Майна Ріда та зачитати їх усім присутнім.

Наприкінці канікул, бібліотекарі НВК запропонували учням покликати таку довгоочікувану весну за допомогою старовинних слов'янських обрядових пісень – веснянок. Щоправда, робили це не зовсім традиційно - обійшлися без танців, бо бібліотека – це місце для читання. Читачів було запрошено ознайомитися з циклом  Павла Грабовського «Веснянки» та разом з автором помилуватися пробудженням природи навесні : заслухатися  шумом весняної води і шелестом гайочка, порадіти буянню молодої травички й першим квітам.

Бібліотекарі роздали присутнім олівці і фарби, та запропонували намалювати улюблені весняні пейзажі, за допомогою яких створили у бібліотеці виставку малюнків «Подих весни».

Маємо надію, що завдяки спільним зусиллям учнів та бібліотекарів, весна нарешті прийде до нас і не втече знову, а буде радувати усіх щедрим промінням сонечка й щебетанням пташок.

Переглядів: 76 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »