Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:45

Головна » 2019 » Лютий » 11 » Вічна пам'ять мужнім синам України, які полягли в Афганістані
Вічна пам'ять мужнім синам України, які полягли в Афганістані

Афганська війна - це ще одна трагічна сторінка в історії України, яка принесла каліцтва, смерть до тисяч українських родин. Тож напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, пам’яті воїнів-афганців учні Бахмутського НВК № 11 вшанували учасників бойових дій, які загинули в афганській війні.

На зустріч до учнів 10-А класу (класний керівник Світлана Квасникова) було запрошено ветерана Афганської війни. Він поділився спогадами про страхіття десятилітньої війни, розповів про долю своїх товаришів, воїнів-афганців. Учні полинули у спогади ветерана, які пройшли крізь серце кожного з них. На виховних заходах «Ми славимо мужність і подвиг ваш» учні отримали нові знання про причини виникнення конфлікту, про роль воїнів –інтернаціоналістів у війні, було вшановано пам'ять кожного загиблого українця хвилиною мовчання.Також учні здійснили віртуальну подорож по містам України, де встановлені меморіальні споруди та пам’ятні знаки воїнам-інтернаціоналістам, слухали афганські пісні, дивилися відеоролики та документальні спогади очевидців

Члени клубу «Правознавець» та члени громадської організації «Ліга Майбутніх Поліцейських» організували інформаційні години «Ветерани Афганістану, мужність, героїзм, подвиг» для учнів 3-5 класів. Викладачем курсу «Захист Вітчизни» Володимиром Харченко проведено Урок мужності «Забуттю не підлягає…» для членів військово-патріотичного клубу НВК.

Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця. Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах.

Переглядів: 129 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »