Главная | Регистрация | Вход | RSSСубота, 21.07.2018, 14:14

Головна » 2018 » Червень » 8 » Відпочинок у мовному загоні пришкільного майданчику Бахмутського НВК № 11
Відпочинок у мовному загоні пришкільного майданчику Бахмутського НВК № 11

Завдання мовного табору - показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших областях. Саме через таку діяльність діти істотно розширюють свій кругозір і дізнаються багато нового.

У мовному загоні пришкільного майданчику Бахмутського НВК № 11  діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (спортивних змаганнях, театральних виставах, проектних роботах).  Відпочинок у мовному загоні допоможе дітям розкрити свої таланти та отримати досвід спілкування іноземною мовою. Головний акцент  вихователі мовного загону ставлять на тому, що дитина буде сприймати навчання як  гру.

Перший день у мовному загоні діти розпочали зі знайомства та створення назви загону, девізу та пісні. Діти довго міркували над девізом загону . Креативним став підхід до назви загону. Це «WiFi». Девиз: «We are faster than WiFi», що українською означає «Ми швидше, ніж вай фай». У таборі учні із задоволенням грають в різні ігри, співають пісні і виконують цікаві завдання.

Дітям дуже сподобалося працювати над англійською лексикою за допомогою спеціального парашута.  Можна повторити будь-яку тему. Так учні попрацювали на темами «Цифри», «Тварини», «Одяг», «Їжа», «Школа».  Школярам подобається відпочивати у мовному  загоні при НВК 11.

Переглядів: 55 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »