Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:10

boysfgdf453
Головна » 2020 » Січень » 25 » Відзначення Дня Соборності України в Бахмутському НВК № 11
Відзначення Дня Соборності України в Бахмутському НВК № 11

«Велична і свята, моя ти Україно, лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину, І нам твою історію творить!»

Із метою пояснити учням історичне значення Декларації про об’єднання УНР і ЗУНР (Акта злуки), поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її історії та державних свят, вшанувати борців за незалежність України в Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів щодо відзначення Дня Соборності України. Класні керівники 1-11 класів підготували для своїх вихованців виховні години «Україна – Соборна держава», «Співаєм славу Україні», «Соборність України: від ідеї до сьогодення», «Соборність в душах, єдність у серцях», під час яких учні НВК ознайомилися із значними подіями історії України в 1919 році в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.

Учні оцінили надзвичайно важливе значення Акта, оскільки він наочно показав безперспективність спроб роз'єднати український народ, протиставити українців один одному. Він став етапом становлення і розвитку української державності. У НВК було проведено конкурс фотосвітлин «Селфі у вишиванці». Також лідери учнівського самоврядування виготовили та розповсюдили серед мешканців міста буклети про історію і значення свята Соборності. Учнями НВК було створено інформаційно-історичну експозицію, щоб усі батьки, педагоги та учні НВК могли ознайомитися із історичними фактами та інформацією Акту возз'єднання. Щоб підкреслити значення свята, учні одягнулися у вишивані сорочки.

На виховних заходах учні створювали нерозривний, символічний ланцюг єдності. Учні 10-11 класів та педагоги НВК також взяли участь у міській акції «У єднанні сила», оголошеній Бахмутською міською радою та Донецькою обласною державною адміністрацією. Акція присвячена 101-й річниці проголошення Акта Злуки, рід час заходу усі присутні розгорнули великий Державний прапор України.

Переглядів: 46 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2020  »