Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:01

Головна » 2019 » Жовтень » 21 » Виховний захід для старшокласників Бахмутського НВК № 11 присвячений поетичній спадщині українських поетів

Сьогодні Бог народжується там,

Де захист – це життя, а не робота.

Тетяна Власова

До дня захисника України, у рамках місячника національно- патріотичного виховання в 11-Б класі Бахмутського НВК № 11 класним керівником Ларисою Коміною була проведена виховна година, присвячена поетичній спадщині українських поетів, в якій оспівуються важлива роль захисника Вітчизни з давен-давен і до нашого бурхливого сьогодення.

Під час проведення заходу старшокласники декламували та слухали вірші сучасних авторів Бориса Гуменюка, Марії Старожицької, Тетяни Власової, Ліни Костенко. А також поетів, які звертали увагу на необхідність захисту своєї рідної землі в інші часи – Івана Франка, Василя Симоненка, Олеся Гончара, Андрія Малишка.

Прослухавши вірші, діти звернули увагу на важливість історичного зв’язку між усіма поколіннями українців, які в різні часи боролися за незалежність і свободу нашої країни.

Наприкінці заходу класний керівник запропонувала дітям продивитися відеоролік, у якому вірш Надії Сухої "А яку ти хотів Україну?" декламують бійці батальйону "Донбас". Після цього просмотру виникло жваве обговорення, в результаті якого діти за допомогою хмарного середовища НВК зробили онлайн-плакат власних мрій про свою Батьківщину.

Переглядів: 70 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »