Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:51

Головна » 2017 » Березень » 1 » Виховний захід «Мій вибір професії»
Виховний захід «Мій вибір професії»

«Ким бути?» - одне з найважливіших питань у житті. Іноді людина витрачає багато років, перш ніж знайде себе у професії. Для того, щоб не марнувати час і не покладатися на щасливий випадок у обранні майбутнього, необхідно зважити власні інтереси, нахили, риси характеру. Доцільно порадитися з батьками, вчителями, друзями. Адже відповідальний вибір професії – запорука вашого успішного майбутнього!
      Із метою виховувати інтерес до свідомого та реального вибору професії, розвивати бажання набути професійних умінь для побудови кар’єри та навичок самоаналізу й саморозвитку в 10-А класі Бахмутського НВК № 11 проведено виховний захід з профорієнтаційної роботи.
За кілька днів до заходу ініціативною групою  для 55 учнів 9-х класів було проведено анкетування з професійної орієнтації . Результати анкетування допомогли  виявити рівень сформованості профорієнтаційної визначеності у дев’ятикласників та виявити проблему обізнаності про отримання освіти.
      Класний керівник Світлана Квасникова розказала своїм учням про важливість правильного вибору професії для людини та суспільства; порадила, як обрати професію до душі, як уникнути помилок та розчарувань.
      Працюючи в групах, учні обрали для створення профорієнтаційних  буклетів професію учителя та адвоката. Вони означили фактори, які необхідно враховувати при виборі  саме цих професій. Едуард Котенджи звернув увагу на те, що слід перш за все брати до уваги фізичний та психологічний стан людини, її здоров’я; також крім стану здоров’я, при виборі професії важливо враховувати темперамент людини. Дарина Шаповаленко впевнена, що людина, яка обирає фах, повинна мати повну інформацію про професії — її можна одержати в центрі зайнятості, під час проведення днів відкритих дверей у навчальних закладах, ярмарок професій, у довідковій літературі . Результат роботи учнів- створені відразу під час заходу два профорієнтаційні буклети, які можна використовувати у школі.
    Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій, єдиний.  Хочеться, щоб старшокласники набули певні  профорієнтаційні  знання та досвід у процесі діяльності, щоб вірно обрати майбутню професію.І тут важливо не помилитися — віддати перевагу тій професії, яка найбільше відповідає здібностям, покликанню, знанням, потенціалу.

Переглядів: 241 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »