Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:36

Головна » 2017 » Квітень » 20 » Виховуємо екологічну культуру
Виховуємо екологічну культуру

У рамках місячника екологічного виховання у Бахмутському НВК № 11 проходяться тематичні виховні години та заходи  з метою формування ціннісного ставлення до природи, екологічної культури особистості, популяризації екологічних знань, залучення вихованців до активних природоохоронних заходів.
     Так у 6-Б класі класний керівник Альона Жукова-Якубчак провела виховний захід у формі вікторини «Знавці природи».
     Учні творчо працювали над проектами «Бережіть природу» та презентували їх наприкінці виховної години, а інші  стали учасниками вікторини. Діти відгадували загадки про тварин, складали слова, дізналися про тварин- довгожителів серед ссавців, знаходили помилки в реченнях про природні явища, шукали «третє зайве» серед рослин, пояснюючи логіку вибору та подивилися документальний фільм про красу природи нашої планети. Учасники продемонстрували активну життєву позицію щодо збереження природних ресурсів та захисту довкілля.
     Учні 1-В (класний керівник Світлана Новиченко)  та 3-В класів (класний керівник Макуєва С.О.) оформили виставку малюнків «Збережи первоцвіти».  Учні 5-Б  класу разом із класним керівником Тетяною Ніколаєвою  відправилися у «Подорож до країни довкілля»,  а у 7-В класі відкрилася фотовиставка «Мальовнича моя Україно».

Переглядів: 322 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »