Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:51

Головна » 2017 » Лютий » 14 » Виховуємо патріотів
Виховуємо патріотів

Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному і політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання. Концепція національно-патріотичного виховання визначила, що  метою національно-патріотичного виховання є виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти громадянському миру і злагоді в суспільстві, бути конкурентоспроможним, успішно само реалізуватися в соціумі як громадянин, професіонал, носій української національної культури.
     Тому у Бахмутському НВК № 11 пройшла педагогічна рада з питань виховної роботи «Підвищення рівня виховної роботи як засобу формування духовно-моральних, громадянських та патріотичних рис особистості учня». Колектив НВК продовжує працювати над реалізацією виховної проблеми «Створення умов для розвитку й самореалізації національно свідомої особистості, формування громадянина з демократичним світоглядом, головною особливістю якого є орієнтація на високоморальні загальнолюдські цінності».
     Заступник директора з ВР Олена Подопригора  у своїй доповіді зазначила, що система виховання постійно відтворює і поглиблює емоційно-естетичний, художньо-творчий, модальний та інтелектуальний компоненти свідомості рідного народу, створює умови для розвитку і розквіту природних задатків і талантів кожного громадянина України, формування духовного потенціалу – найвищої цінності нації та держави. Вона звернула увагу педагогів на те, що серед методів і форм патріотичного виховання пріоритетна роль належить активним методам, які ґрунтуються на демократичному стилі взаємодії, спрямовані на самостійний пошук істини і сприяють формуванню критичного мислення, ініціативи й творчості. Також у доповіді було підкреслено думку: для того, щоб дізнатися, які ж форми роботи слід обирати для виховання національної свідомості, необхідно урахувати психологічні аспекти національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Тому було наведено результати анкетувань «Патріотичне виховання» для батьків, учителів, учнів 5-х та 10-х класів.
     На педраді  присутні мали можливість заслухати виступ президента шкільного Парламенту Володимира  Барко «Роль учнівського самоврядування в становленні громадянина-патріота»,   Президента клубу «Журналіст» Єлизавети  Портнової «Виховання національної самосвідомості засобами ЗМІ»,  учасника україно-литовського проекту Поліни Поваляєвої.

Переглядів: 223 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »