Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:32

Головна » 2019 » Лютий » 26 » Вінок Шевченкові сплетаємо із віршів
Вінок Шевченкові сплетаємо із віршів

Ім’я Тараса Шевченка стало символом України. Духовну велич і красу народу він підніс на найвищу височінь.

Тож у Бахмутському НВК № 11 із метою розширити інтерес учнів до життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, розвивати вміння учнів виразно читати твори напам’ять, виховувати гордість за український народ, за його минуле, розвивати творчі здібності учнів, спонукати їх до власної творчості, прищеплювати захоплення творчістю поета, виховувати учнів свідомими громадянами та істинними патріотами пройшло щорічне традиційне свято, присвячене Тарасу Григоровичу Шевченку - Великому Кобзарю, Велету духу, національному пророку, Титану українства - конкурс художнього читання. Конкурс проводився для учнів 3-4 класів у трьох номінаціях «Поезія Шевченка», «Вірші про Шевченко», «Вірші сучасних українських поетів».

Оцінювалось відтворення емоційної насиченості твору, розуміння ідейно- художнього смислу, уміння висловити своє особисте ставлення, передати зміст і настрій слухачам. Тож за результатами поетичного змагання перше місце посіли учень 3-А класу Семен Косяк із віршем «Сон» та учениця 3-Б класу Анастасія Задніпровська із віршем «Собака Барабака». Читайте і перечитуйте Шевченкове слово, вивчайте його творчість, станьте гідними його заповідей і мрій!

Переглядів: 116 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »