Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 18:56

Головна » 2017 » Вересень » 7 » Вишита колоссям і калиною, вигойдана співом солов'я, звешся величаво - Україною, земле зачарована моя!

Перші вересневі дні для учнів НВК № 11 були сповнені почуттями патріотизму й національної свідомості, бо були присвячені відзначенню 26-ї річниці Незалежності нашої України. Це національно-патріотичне свято покликано ще раз згадати здобутки молодої України за часів незалежності, тож класні керівники провели тематичні бесіди, виховні години, круглі столи, вікторини з нагоди такої важливої події в житті українського народу.

Сьогодні Україна – суверенна, незалежна, демократична держава, але учні ще раз наголосили на тому, що люблячі сини і дочки України мають гарно вчитися, та робити усе для процвітання своєї держави, для її слави, свободи, незалежності.

Під час виховних годин учні згадали історичні відомості здобуття незалежності, героїчну боротьбу за свободу. Шлях до незалежності, суверенністі кордонів і право на самоідентичність мови та культури був дуже важким та довгим. Тому діти згадали героїв нації, які своїм внеском зробили Україну такою, яка вона є сьогодні.

Нехай свято Незалежності принесе кожному щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Переглядів: 467 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »