Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 06:54

Головна » 2017 » Травень » 25 » Вітаємо випускників початкової школи
Вітаємо випускників початкової школи

25 травня у НВК № 11 відбулось свято Останнього дзвоника для учнів 1-4 класів.
     119  хлопчикыв та дівчат закінчили першу ступінь загальноосвітньої школи та перейшли у середню ланку. Вони розлучилися з першими вчителями, які чотири роки тому зустріли їх на порозі нашого НВК і провели в чудовий світ знань.
Директор НВК Світлана Василенко  побажала майбутнім п’ятикласникам вдалого навчання, успіхів та творчої наснаги та привітала кращих учнів першого ступеню, відмінників,  які своїм умом, талантом та наполегливою працею  досягли високих результатів у навчанні.
     На лінійці згадали про  вісімдесятип’ятилітній ювілей Донеччини, про славну історію Донецької землі. Лунали слова вдячності і батькам учнів, бо все добре і гарне, що є в наших четверокласниках - це  головна заслуга їхніх батьків. Доброю порадою, мудрим наказом направляли вони своїх дітей. Завдяки їх турботі, допомозі, малюки-першокласники перетворилися на добрих і дружніх хлопців та дівчат.
     На знак того, що випускники початкової ланки стали п'ятикласниками, командири класів отримали  дипломи.
     Учнів яскравими танцями привітав клуб спортивного танцю «Нараяна».
     Перші вчительки попрощалися зі своїми вихованцями та пообіцяли завжди бути поряд.
    До усіх малюків із казкової країни завітали кумедні казкові герої, які привітали випускників та усіх учнів зі святом Останнього дзвоника та початком літніх канікул, побажали веселого, яскравого і радісного відпочинку !

До зустрічі в новому навчальному році!

Переглядів: 243 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »