Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:29

Головна » 2019 » Вересень » 16 » Вивчення дорожньої грамоти у Бахмутському НВК № 11
Вивчення дорожньої грамоти у Бахмутському НВК № 11

Із метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у Бахмутському НВК № 11 пройшов місячник безпеки дорожнього руху.

Головним завданням місячника дорожнього руху педагоги ставили перед собою нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, привернути увагу учнів до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки. Класні керівники організували для учнів виховні профілактичні заходи «Дітям про правила дорожнього руху», «Азбука дорожньої безпеки», та просмотр документального фільму «Ціна неуваги». Відбулися конкурси віршів, ребусів та загадок про дорожній рух, було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?», бесіди «Безпека пішохода», «Безпека пасажира».

Старшокласники провели для учнів 2-3 класів бесіди з ПДР, організували перегляд мультфільму «Абетка безпеки на дорозі - Пішохідний перехід». Класні керівники закликали учнів знати Правила дорожнього руху, правила поведінки на вулиці, дорозі, вміти знайти вихід з різних ситуацій, пов’язаних з дорожнім рухом, бути уважними та дисциплінованими, а також привчати до безпеки на дорозі і своїх молодших друзів.

$IMAGE3

Переглядів: 91 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0