Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 07:08

Головна » 2017 » Жовтень » 10 » Візит до  прифронтового Миронівського, гра  у футбол та закладання шкільного саду

Учні НВК № 11, члени ГО «Ліга майбутніх поліцейських» відзначили свято, приурочене до Дня захисника України,  на лінії розмежування у  прифронтовому Миронівському.

Разом під час обстрілів та у період відновлення - миронівці та співробітники поліції закріпили співпрацю у турнірі з міні-футболу. Після змагань учні місцевої школи, їхні батьки та поліцейські та лігівці висадили дерева на шкільному майданчику у рамках екологічного проекту «Будуємо Всесвіт». Жителів зони бойових дій приїхали підтримати керівники поліції Донеччини на чолі з генералом Миколою Семенишиним, а також патріотична молодь з «Ліги майбутніх поліцейських».

У школі №2, 10 км до окупованого Дебальцевого, на честь українських воїнів, відбулися змагання з міні-футболу між співробітниками Бахмутського віділу поліції та командою Миронівського, до якої увійшли працівники місцевих підприємств, студенти тощо.У видовищній та напруженій грі перемогу виборола збірна Миронівського з рахунком 7:6.

Переможців та усіх мешканців привітав очільник поліції Донеччини Микола Семенишин та побажав найочікуванішого - миру.Підтримав починання і голова Бахмутської райдержадміністрації Володимир Бохонов.

В смт Миронівському живуть понад 7800 людей, більшість з них - пенсіонери. Тісна співпраця поліції та громади тут триває з 2015 року, коли йшли страшні бої за Дебальцеве. Селище також постраждало - від атак бойовиків загинуло 6 мешканців, 9 були поранені, снарядами було розбито багато будинків, постраждали і школи.

У Миронівському навчаються 427 дітей. Вони не з чуток знають, що таке війна.

Шестикласник Максим Бувало поділился: «Коли стріляли, ми сиділи в школі. Коли я повертався додому, снаряд упав поряд з моїм будинком, залетіло 2 осколки, після цього ми робили ремонт. А до сусіда на город потрапив великий снаряд від граду. А так все нормально, - каже, який сьогодні прийшов вболівати за свою команду».

Зараз в селищі ситуація стабільна, руйнувань немає, хоча на околицях жителі чують відлуння війни. Саме тому у школи часто приїжджають поліцейські, які вчать дітей правилам безпеки.

Також півробітники поліції та лугівці долучилися до акції з нагоди Дня довкілля та разом з дітьми власноруч висадили на шкільному подвір’ї дерева.

Генерал Семенишин та його заступник Павло Алєксєєнко прикрасили майданчик калинами – символом українського народу. Замість війни – життя. Там, де падали ворожі снаряди, тепер зеленіють стрункі дерева.

Святковий настрій усім присутнім подарував оркестр поліції Донеччини, який виступив з українськими піснями.

Усіх з наступаючим святом Захисника України!

Переглядів: 240 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2017  »