Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:38

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» у НВК № 11
Всеукраїнська акція «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» у НВК № 11

З метою сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, забеспечення взаємодії державних органів з організаціями громадянського суспільства, проведено перший в Україні молодіжний «Мистецький Кінопотяг» за участю студентів, представників профтехосвіти, волонтерів та митців в кількості до 200 чоловік зі всіх областей України.

В рамках потяга буде організовано тематичні фестивалі, де викладачі університету ім.Карпенка-Карого і представники профтехосвіти, як учасники і члени журі «фестивалю професій», організують майстер-класи, покази спектаклів, кінофільмів та розкажуть про свої професії.

Учасник потягу завітали до Бамутського НВК № 11. Гостей радісно зустріли у школі, для них було організовано святковий концерт, під час якого обдаровані учні НВК подарували своє мистецтво гостям. Учасників акції привітала директор НВК Світлана Василенко, було продемостровано відеофільм про школу.

Для учнів 9-11 класів було проведено практичне заняття з надання першої медичної допомоги. Відбулася презентація Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Військовий духовий оркестр, дівчата- курсанти, учасниці ансамблю «Форсаж» подарували свою творчість всім присутнім.

Хвилиною мовчання були вшановані загиблі воїни АТО, ті, хто віддав своє життя за Україну. Учні та педагоги подякували шановним гостям за піднесення патріотичного духу громадян, активізацію міжрегіонального співробітництва, зміцнення взаєморозуміння жителів різних регіонів держави у справі розбудови України, за зусилля, спрямовані на те, щоб майбутнє молоді України було добрим і щасливим, щоб росли діти справжніми українцями із гарячими серцями, розумними головами, чистими помислами. Гості отримали на згадку соляні сувеніри.

Переглядів: 284 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »