Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 17:32

Головна » 2019 » Червень » 10 » Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп»
Всеукраїнський фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп»

Протягом року команда учнів «Стимул» Бахмутського НВК № 11 приймали участь у Всеукраїнському проекті «Відкривай Україну».

Тож, команди Донецької та Луганської області, які успішно пройшли усі етапи проекту, зібрались у місті Краматорськ на освітньому хайпі з метою презентації своїх міських проектів культурного та соціального напрямків.

Регіональний півфінал складався з конкурсів проектів (презентація проектів півфіналістів перед конкурсним журі, до складу якого входять бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти), панельної дискусії та «круглих столів», на які була запрошена група експертів для обговорення актуальних питань в освіті, виставкова зона (ярмарок проектів/стартапів) - презентація проектів команд-учасниць «Відкривай Україну» та презентація інших молодіжних проектів та ініціатив освітніх інституцій міста перед широким загалом гостей та місцевим бізнесом.

Учні Бахмутського НВК № 11 представили свій міський проект «Настільна історична гра «Наше місто - Бахмут». Команда, зацікавлена в патріотичному вихованні дітей, створила  проект за історичними  сторінками  міста Бахмут. Протягом трьох місяців члени команди розробляла та виготовляла настільну інтелектуальну розвивально-історичну гру «Наше місто – Бахмут», яка допоможе цікаво і змістовно провести час у сімейному колі, з друзями, на уроці історії у школі, у бібліотеці, щоб якнайбільше людей знали цікаву та насичену історію Бахмута.
Усі учасники команди отримали сертифікати про реалізацію соціально-важливого проекту на рівні громади та успішне проходження двох етапів Освітнього проекту «Відкривай Україну», що включає навчальні блоки: командна робота, дослвдження проблем у громаді, соціологісне досліждення, відеоблогінг, дизайн мислення, критичне мислення, пошук ресурсів, адвокація, урбаністика та інш., та подарунки від організаторів проекту.

Проект «Відкривай Україну» допоміг об’єднати ініціативних та сміливих школярів від Щастя до Хуста, від Броварів до Татарбунарів, ідейних та здібних, навчив правильно планувати, креативити, створювати хайп та працювати так, аби всі учасники команди почували себе комфортно, а робота була у задоволення.

Переглядів: 173 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2019  »