Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 21:53

Головна » 2019 » Квітень » 10 » Всеукраїнський Форум служб порозуміння
Всеукраїнський Форум служб порозуміння

У березні у місті Київ відбувся Всеукраїнський Форум служб порозуміння, учасниками та учасницями якого стали практичний психолог Єлизавета Киричок та учні Бахмутського НВК №11, члени Шкільної служби порозуміння.

За час проведення форуму діти вдосконалювали свою медіаторську майстерність для створення ненасильницького середовища у своїх закладах освіти. Юні медіатори і медіаторки протягом трьох днів навчались, спілкувались та обмінювались досвідом впровадження медіації у своїх навчальних закладах. Модераторами, експертами та менторами для дітей виступали фахівчині з громадської організації “Ла Страда-Україна”, у Форумі взяли участь також представники й представниці Міністерства освіти й науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Національної поліції України.

Особливо слід відзначити спілкування у форматі «Живої бібліотеки», де в ролі книг виступили фахівці. Альона Кривуляк, координаторка Національна дитяча "гаряча лінія", розповіла про проблеми, з якими звертаються абоненти, та про те, як можуть зарадити їм консультанти. Тетяна Харьківська, фахівчиня ГО «Ла Страда-Україна», обговорювала з учасниками й учасницями проблему боулінгу та протидію йому. Марія Козир, представниця Апарату Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики, розповіла про важливість ґендерної рівності. Юрій Коцар та Олег Остапчук, представники Управління ювенальної превенції Національної поліції України, разом із Юлією Берсименко та Олександром Куцевичем, представниками відділу зв’язків з громадськістю Департаменту патрульної поліції, в рамках локації «Поліція, дружня до дитини» розповіли, які бувають злочини проти дітей та як з ними працюють правоохоронні органи.

Після жвавого інтерактивного обговорення учасники й учасниці складали й презентували власні проекти, які допомагатимуть популяризувати медіацію серед батьків, вчителів, інших дітей та громади загалом. Справжній вибух емоцій дітям подарували зіркові гості Форуму – співак Тарас Тополя, актриса Олена Курта, актор та телеведучий В’ячеслав Соломка. Гості розповіли про важливість віри в себе, впевненості в обраному життєвому шляху, попри думки й навіть незгоду оточуючих. Завершився Форум обміном словами добра - понад 100 дитячих слів пролунало від кожного учасника та учасниці Форуму. Учні та учениці Бахмутського НВК № 11 повернулись додому, маючи нові знання, щоб нести мир у свої громади та навчати ровесників і ровесниць вирішувати конфлікти мирним шляхом.

Проект «Створення системи служб порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному» та вирішення конфліктів мирним шляхом в закладах освіти Донецької та Луганської областей» впроваджує ГО «Ла Страда-Україна в партнерстві з Міністерство освіти і науки України за підтримки UNICEF Ukraine та European Union in Ukraine, яким ми безмежно дякуємо за можливість працювати задля створення мирного середовища у закладах освіти!

Переглядів: 152 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »