Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:34

Головна » 2019 » Березень » 14 » Вшановуємо пам'ять національного генія
Вшановуємо пам'ять національного генія

Перші весняні дні для шанувальників літературної спадщини Великого Кобзаря – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне й себе в ньому.

Щороку на початку березня з метою виховання любові до рідної мови, скарбів поетичного слова України, вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України – Тараса Шевченка, формування культури мовлення через красу й багатство рідної мови в Бахмутському НВК № 11 відбувається низка заходів, яку традиційно називають Шевченківським тижнем. Учителі української літератури підготували та провели тематичні уроки, бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», літературні читання «Вінок Кобзареві!», вечори вшанування пам’яті, присвячені творчості Тараса Григоровича Шевченка. Школярі писали твори, створювали презентації та поетичні збірочки, присвячені Кобзареві, готували малюнки до творів Т.Г.Шевченка.

Старшокласники НВК на уроках літератури виступали з презентаціями, підготовленими самостійно, ознайомлювали однокласників з поетичною спадщиною Тараса Шевченка і його малярськими доробками, прозою, драматургією, розкривши ще одну сторінку його життя – музику та живопис. Серед учнів початкової школи пройшов конкурс виразного читання віршів, учні декламували вірші, демонструючи красу і чарівність Шевченкового слова. Свої знання учні 7-9 класів продемонстрували під час літературної вікторини, присвяченої творчості Т.Г. Шевченка. Тарас Шевченко для кожного свідомого українця є символом незламності духу, справжності, патріотизму й щирої любові до України.

Переглядів: 128 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »