Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 17.12.2018, 03:00

Головна » 2018 » Травень » 11 » Вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні у Бахмутському НВК № 11

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни  у Бахмутському НВК № 11 традиційно відбулися урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На виховних заходах значну увагу приділяли "ціні" війни – реальних людських та матеріальних втрат України в результаті Другої світової війни, наголошували на внеску України в перемогу антигітлерівської коаліції над нацистською Німеччиною та її союзниками, звернули увагу на участь українців у арміях та військових формувань інших країн.

У НВК були проведені тематичні Дні інформування "Безсмертний подвиг народу", лекційні групи клубу «Правознавець» підготували для учнів молодших класів тематичні виступи, також учні взяли участь в акціях "Діти війни", "Ветеран живе поруч", завітали на виступ хору ветеранів, учні молодших класів відвідали міський краєзнавчий музей. Також учні організували тематичний флеш-моб та прийшли до школи з червоними маками на грудях, провели Урок під відкритим небом. Восьмикласники НВК разом із класними керівниками взяли участь у міському мітингу пам’яті.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми віримо, що агресора можна зупинити спільними зусиллями об'єднані нації. Ми знаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Це робить нас сильнішими. В нашій пам’яті  — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні!

Переглядів: 140 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2018  »