Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 16.06.2019, 02:23

Головна » 2019 » Травень » 1 » Всміхається сонце привітно й ласкаво, цей день на планеті хай ясно сія, час радісно лине змістовно, цікаво, нехай розквітає вся наша земля

Природа планети не лише гарна і корисна, але й дуже тендітна і вразлива. І ставитися до природи треба дуже бережно і дбайливо. Адже саме на людині лежить відповідальність за її збереження. Тому у Бахмутському НВК № 11 до Всесвітнього Дня Землі були проведені різні форми інформування та додаткові освітні заходи, які покликані привернути увагу маленьких українців до важливих екологічних проблем сьогодення, вирішенню проблем та зміні ставлення людства до природи.

Загалом, усі заходи були спрямовані на те, щоб кожен учень почав свідомо ставитися до екологічних проблем держави та почав сприяти їх швидкому рішенню. Тільки в таких умовах можливі позитивні зрушення та поступові зміни на краще.

На виховних заходах учні обговорили актуальні екологічні проблеми України: катастрофу, що сталася на Чорнобильській АЕС, великі викиди шкідливих речовин в атмосферу, кількість сміття, забруднена вода, масова вирубка лісів, велика кількість автомобілів, що пересуваються дорогами, які не відповідають сучасним екологічним світовим стандартам.

Учні зазначили, що треба робити для того, щоб довкілля було чистим, щоб жили в ньому люди і тварини: насаджувати дерева, кущі і квіти у дворах, у парках, на пустирях, очищати джерельця, струмочки і не засмічувати їх брудом, не смітити на дворах і на вулицях, не висипати сміття на берегах річок і ставків, обсаджувати береги водойм вербами, тому що верба очищає воду, не рубати і не ламати дерев, не нищити лісові насадження, поводитися у природі як людина-господар.

Під час виховних годин члени клубу «Еколог» закликали учнів робити все, аби унікальні краєвиди Бахмута тішили око і веселили душу, аби нащадки могли насолоджуватися неповторною красою усієї України. Команда учнів 5-А класу «Екопатруль» (класний керівник Анжеліка Мінасян) посіла ІІІ місце у міському екологічному брейн-рингу серед учнів 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Після проведення екологічних заходів учні НВК виявили сподівання, що українське суспільство буде завжди зацікавлене у розв’язанні екологічних проблем та буде дбати про забезпечення права громадян на безпечне довкілля.

Переглядів: 77 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »