Главная | Регистрация | Вход | RSSВівторок, 07.07.2020, 22:29

Головна » 2019 » Вересень » 2 » Вже минуло літо променисте, і дзвоник знов до школи кличе нас
Вже минуло літо променисте, і дзвоник знов до школи кличе нас

Ось і настав яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день, День знань, – всенародне свято мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Роки навчання – найкращі в житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

У цей день Свято першого дзвоника об’єднало учнів, педагогів, батьків, гостей Бахмутського НВК № 11 у дружню шкільну родину

Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 124-ох першокласників, які переступили поріг НВК, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік останній і вирішальний. Випускники востаннє переживають зустріч з першим шкільним дзвоником.

Хлібом та сіллю першокласників зустрічали директор школи Світлана Василенко та члени шкільних рад. Вони засіяли шкільну дорогу першачків пшеницею, щоб виростали в школі не пустоцвітом, а наповнялися знаннями, як наливаються життєвою силою хлібні колося.

Усі першокласники отримали подарунки від міського голови Олексія Реви та Бахмутської міської ради.

Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, тому майбутні випускники закликали першачків берегти школу та своїми успіхами, відмінним навчанням прославляти її. І ще подарували дзвіночки як символ шкільного дзвінка. Учні та педагоги НВК під час лінійки взяли участь у Всеукраїнській акції «Благодійність замість квітів».

У рамках проведення акції батьки замість придбання квітів на День знань передали кошти учениці НВК, яка потребує негайного лікування. Вітаємо всіх з чудовим святом знань та бажаємо всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб творити, примножувати, любити!

Переглядів: 186 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 4.0/1
«  Вересень 2019  »