Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 29.03.2020, 19:22

Головна » 2019 » Серпень » 29 » З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ, БАХМУТСЬКИЙ НВК №11!
З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ, БАХМУТСЬКИЙ НВК №11!

Стрімко пробігли літні канікули. Настав час відповідальної та активної роботи щодо  здобуття нових знань, умінь та навичок, прояву своїх талантів та обдарувань.

28 серпня. Педагогічна рада зібрала знов дружний колектив
НВК №11.

У свій час Генрі Форд писав: «Зібратися разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати разом – це успіх!».

Сьогодні в школі триває масштабна реконструкція, яка ускладнює організацію навчально-виховногопроцесу в школі, тому хочеться пригадати афоризм Григорія Сковороди: «Визначай смак не по шкаралупі, а по ядру.»   А ядром закладу є колективи учнів, батьків й учителів та   всі їх досягнення.

Саме в цьому навчальному році ми мали багато здобутків і яскравих перемог.

Стали першими в рейтинговому списку шкіл міста за результатами ЗНО.

За загальноміськими показниками поточного року заклад посів І місце в рейтингу участі учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах.

57 учнів стали переможцями та лауреатами в інтелектуальних, творчих конкурсах міського, обласного та Всеукраїнського рівня.

Із метою висвітлення педагогічного досвіду та підвищення професійної майстерності педагоги НВК брали участь у багатьох конкурсах та проєктах.

Ми всі разом ще раз переконливо довели, що сьогодні ми кращі за нас вчорашніх, а завтра неодмінно будемо кращими за нас сьогоднішніх.

Впевнені, що ремонт – це тимчасово, знання – назавжди!
Тому хочеться висловити слова подяки всім учням, які навчались, будуть навчатися й прагнуть успішно закінчити наш заклад.

Ми вдячні батькам наших вихованців за постійну підтримку, розуміння та визнання нашої шкільної політики. Така співпраця вселяє віру у світле та яскраве майбутнє нашого НВК.

Дякуємо педколективу за професіоналізм, терплячість та неймовірну креативність.
Дякуємо директору НВК Василенко С. О.,яка зосереджена на колективі, надихає ентузіазмом,постійно вчиться новому  (школі завжди щастило на директорів),та заступникам директора: Жовтій А.О., Подопригорі О.О., Лавренко О.О., Говорун Ю.В., Захаровій І.В., Корзіловій В.М., які відкоригували та оптимізували свій управлінський стиль, створили комфортні умови для праці колективу.

Дякуємо друзям школи, а саме: Бахмутській міській раді, Управлінню освіти Бахмутської міської ради;нашим партнерам за визнання та допомогу.

Особливі слова вдячності за активну позицію, наполегливість, реальну підтримку РЕВІ Олексію Олександровичу, який як мер міста й колишній випускник школи знаходить час проконтролювати стан справ на об'єкті, докладає максимум зусиль, щоб шкільне новосілля таки відбулося. Кожен його приїзд на будівництво результативний і знаковий. Він знає, що завершення будівництва відкриє нові можливості для школи - вийти на ще вищий рівень надання якісних освітніх послуг.

Новий навчальний рік НВК №11 розпочав впевнено, з хорошим настроєм. Маємо багато амбітних планів і задумів, нових цікавих та перспективних ідей, а головне – здібних й розумних вихованців, креативних і компетентних педагогів, мудрих та ініціативних батьків,надійну владну підтримку для реалізації всього задуманого.

З повагою Тимошенко О. Ф., голова ПК Бахмутського НВК №11, та члени профспілкового комітету.

Переглядів: 157 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2019  »