Главная | Регистрация | Вход | RSSПонеділок, 19.08.2019, 22:34

Головна » 2019 » Березень » 22 » Захистимо водні ресурси разом
Захистимо водні ресурси разом

Одна з основних стихій Всесвіту – вода. Вона є опорою, на якій тримається наша Земля. Вода – джерело життя. Тож, з метою формувати в учнів уявлення про воду, про зміни станів води, розвивати дослідницький підхід до пізнання властивостей води, дати учням поняття, що вода – велика цінність для людства, виховувати бережливе ставлення до води, економне її використання, дати поняття про значення води в житті людини, у Бахмутському НВК № 11 пройшла низка заходів, присвячена Міжнарожному дню води.

На виховних заходах учні познайомилися з наслідками впливу людини на природу, екологічними проблемами, які необхідно вирішувати на сучасному етапі розвитку людства, формували активну громадську позицію щодо забруднення водних ресурсів, обговорювали людяне ставлення до природи в розмаїтті її об'єктів та явищ, спробували дізнатися, яку роль відіграє вода в житті людини, які властивості має, як людина впливає на стан води своєю діяльністю.

Учні дивилися відеоролики про мешканців океанів та морів, створювали проекти, дізнавалися багато цікавого та захоплюючого. Пройшли виховні години «Якість води-якість життя», «Вода - це життя», «Суть усього живого на землі – вода», «Вода і сталий розвиток», вікторина для учнів 4-х класів «Значення води на Землі», конкурс малюнків для учнів 2-3- х класів «Вода – життя», усний журнал «Річки – багатство нашої держави», першокласники створювали аплікацію «Акваріум» та виготовляли моделі «Крапелька води».

22 березня є унікальною можливістю нагадати учням про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства, закликати не бути байдужими і не збиткуватися над природою, берегти і примножувати її багатства.

Переглядів: 105 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »