Главная | Регистрация | Вход | RSSНеділя, 21.10.2018, 19:39

Головна » 2018 » Вересень » 26 » Заходи з профілактичної роботи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у НВК № 11

Із метою підвищення інформованості учасників навчально-виховного процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму у Бахмутському НВК  № 11 пройшла низка заходів, присвячених безпеці дітей на дорозі.

Класні керівники на виховних профілактичних заходах «Крокуй вулицями  з розумом», «Мандрівка в країну дорожніх знаків», «Азбука вулиць та доріг», «Дорога любить чемних, уважних й обережних», «Знаємо правила руху як таблицю множення», «Вулиця сповнена несподіванок»,  «Основні правила поведінки учнів на вулиці і дорозі. Дитячий дорожньо-транспортний травматизм» розвивали увагу дітей, формували звичку не порушувати правила дорожнього руху, уникати небезпеку на дорозі, запобігати травматизму, дбайливо ставитися до свого здоров’я та життя, вчилися бути відповідальними водіями і уважними пішоходами.

Учнівським самоврядуванням було проведено рейд «Маршрутний лист-Безпечний шлях додому», для проведення інформаційних годин учнями було підготовано тематичні газети  «Все про правила дорожнього руху», а маленькі пішоходи змагалися у  конкурсі дитячих малюнків «Знаю правила дорожнього руху».

Для учнів  члени ЮІДР провели  практичне заняття «Діти на велосипедах, скейтах, роліках на дорозі» та практичне заняття «Наш шлях до школи та нові маршрути» для учнів ГПД.

На початку навчального року було проведено Єдиний урок. Було  обладнано та поновлено куточки безпеки руху, використано для цієї мети  тематичні, наочні посібники та плакати  на інформаційних стендах, у всіх  класних кабінетах. Бібліотекарем Інесою Заворотнєю було організовано книжкову виставку для учнів  «Моя безпека на дорозі». Учителями російської та української мов було організовано написання творів, диктантів із даної тематики. У Бахмутському НВК № 11 продовжується робота з формування безпечної поведінки дітей на дорозі.

Переглядів: 46 | Додав: kominalarisa | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »